19.01.2006 :: 07:37
Zastanawiam się tak, czy pisac tego bloga. Mam innego, do którego naprawdę się przywiązałam. Spróbuję może coś powiedzieć o poprzednich dniach. Przyszły do mojej szkoły wyniki olimpiad. 21 wynik w kraju. 155 pkt, makszymalnie można było zdobyć 180, najwięcej ktoś uzyskał 178. Nawet nie jest tak źle. PS. WYNIK! Nie mylić z miejscem. Agata ostatnio zaczęła rozmawiać z roślinami. Twierdzi, iż jest to biała magia. Twierdzi również, że ołówek to roślina. Ciekawych rzeczy się dowiaduję. Jeszcze na przykład tego, że ona nie rozmawiała z ołówkiem tylko z nami. Nie słuchałyśmy. Powraca szansa na czwórkę z polskiego, Napisałam wczoraj kartkówkę na 1,5 strony, nawet na temat średniowiecza. Wspomniałam między innymi o ideale kobiety, o życiu codziennym, coś jeszcze o chrztach różnych państw. Więc chyba nie odetną mi kompa<- jeden z niewielu powodów do radości w tym życiu. A do niezadowolenia? Dostanę w najbliższym czasie trójkę z fizyki. Nie powiem o niej przed feriami-nie ma mowy. Kiedyś sami się dowiedzą. Idę odrgobić matematykę i pouczyć się geografii. Wciąż czekam na wiadomość od osoby, której nie ma.. Pa..